تلفن تماس:  3622853 035 

تورها

روستاي گردشگري راحت آباد

روستايي که ميزبان نارتي تي است و پر زکوچه هاي باغ هاي اصيل. مسيري دارد در ميان باغ تا روستاي کناري که باباخندان ناميده مي شود. و در هر فصل رنگ و بوي خاصي دارد. 

 
 
 
 
 

 

چم و مبارکه و زين آباد

روستاهايي با قدمت بيش از هزار سال و شاهد آن درختان ير به فلک کشيده آنهاست. سرو چم يکي از قديمي ترين موجودات زنده ايران است. دخمه چم کامل ترين دخمه در جان است. سرو دوقلو و مدرسه مبارکه، آتشکده و آب انبار زين آباد و از همه مهمتر بافت روستايي اين روستاست.

 
 
 

 

فراشاه يا اسلاميه

نخلستان است پرز درختان انارو چندين نخل عاشورايي در اين روستا وجود دارد. چناري دارند کهن تر از تصور و کوهي که مانند عقاب دشمنان تفت را شکار مي کند. 

 

 

آدرس نارتی تی

آدرس: یزد، تفت، پل کوکبیه، خیابان راحت آباد، کوچه خیام (خوابگاه) ، نار تی تی

تلفن: 32622853 035

موبایل: 09194057118 

ایمیل: info@nartitee.ir

Find on Google Map

پیش بینی آب و هوا تفت

رسیدن به نار تی تی

ترمینال اتوبوس رانی یزد میان راه یزد به تفت قرار دارد و به اکثر شهرهای ایران اتوبوس دارد. هم اتوبوس معمولی و هم ویژه. از آنجا شما با پرداخت تقریبا 15 هزار تومان می توانید به تفت بیایید و یا اگر خودتان را به میدان های باهنر، همافر، و یا امام علی برسانید می توانید با اتوبوس های تفت به یزد که هر 20 دقیقه یک بار حرکت می کند با 1500 تومان به تفت بیایید. حواستان باشد که در ایستگاه کوکبیه پیاده شوید.

اگر هم تمایل داشتید پیش از رسیدن با ما تماس بگیرید تا به استقبالتان بیاییم.

درباره نارتی تی

اینجا خانه رویاهای ما در دل آرام ترین جای دنیا برای خود دب دبه و کب کبه که نه بلکه چند نکته ضروری دارد که می پسندد هر میهمانی پیش از آمدنش بداند و بیاید.

در نارتی تی رخت خواب پیچ داریم یکی تشک یکی پتو و یک بالش ملحفه شده. که در یک چادرشب پیچیده ایم. ملحفه سفید نیز در هنگام ورود به تعداد به میهمانان داده می شود اما تخت خوابی وجود ندارد. اینجا برخی جاها مشترک است مانند راهرو حیاط میانی و از همه مهمتر سرویس های بهداشتی و حمام. ما سه سرویس ایرانی و دو حمام داریم. در کنار هم و یک سرویس فرنگی و حمام که مشترکند. محله ما به سمت تمیزی و روزهای بدون حرکتش را آغاز کرده است ار شما هم یاری می خواهد، یاریش کنید. گاه گاه در روستا مراسم آئین در خانه های اهالی اجرا می شود اما هنوز اهالی دوست ندارند گردشگر را در مراسم شان داشته باشند. حال اگر به هنگام مراسم آمدید اگر صاحب مراسم رخصت داد با هم به مراسم می رویم، اگرچنین نشد قبولش کنید تا توسعه پایدار داشته باشیم نه مقطعی.

نکته آخر آن است که بگذارید و بخواهید به شما خوش بگذرد.