تلفن تماس:  3622853 035 

از آغاز

خواستم اولین صحبتمان از اولین اتفاق های قصه باشه. خواستم باهم قدم به قدم بریم جلو. چون ما هنوز اول راهیم و بنا داریم با کمک های پر مهر شما قدم ها را برداریم.

یادم نیست 3 سال یا 4 سال پیش برای تولدم تصمیم گرفتم به خودم یه کادو بدهم. یه کادوی دوست داشتنی 2 یا 3 روز رانندگی در جاده های کشور. مثل همیشه پدر پشتیبانی کرد و سمندش را بهم قرض داد، آخه می دونید با وانت پیکان کمی سخت تر می بود. و یار همیشگی شهرام هم همراهی کرد. با اتوبوس شبانه اومدیم یزد و با شهرام صبح راه افتادیم به سمت مصر، بدون هیچ هدف مشخصی. 5 یا 6 ساعت تو راه بودیم و یکبار هم تو ماسه ها گیر کردیم که خیلی سریع محلی ها نجاتمون دادند. اونجا همه تو ماشینشون طناب برای کشیدن ماشین ها دارند.

گذر بی هدف ما، ما رو رسوند به بهترین اتفاقی که می تونست بیوفته، رسیدیم به بارنداز طباطبایی، بهتر بگم رسیدیم به عمو هاشم طباطبایی، و گپی دوستانه بین یک مرد پربار و یک دانشجوی گردشگری، عشقم رو به بومگردی زیاد کرد و اونجا یک کاغذی به دیوار دیدم به نام اعضای خوشه سار بومگردی.

عمو هاشم مهربون بود و پر از تجربه، تو اون لیست یه اسم ذهنمون رو به خودش کشید کیارش اقتصادی مشاور ارشد خوشه سار.

کمی از بودن در رمل ها لذت بردیم و شب زدیم به جاده به قصد اصفهان،

من ماندم و فکر خوشه سار و دغدغه صحبت با کیارش اقتصادی. 

آدرس نارتی تی

آدرس: یزد، تفت، پل کوکبیه، خیابان راحت آباد، کوچه خیام (خوابگاه) ، نار تی تی

تلفن: 32622853 035

موبایل: 09194057118 

ایمیل: info@nartitee.ir

Find on Google Map

پیش بینی آب و هوا تفت

رسیدن به نار تی تی

ترمینال اتوبوس رانی یزد میان راه یزد به تفت قرار دارد و به اکثر شهرهای ایران اتوبوس دارد. هم اتوبوس معمولی و هم ویژه. از آنجا شما با پرداخت تقریبا 15 هزار تومان می توانید به تفت بیایید و یا اگر خودتان را به میدان های باهنر، همافر، و یا امام علی برسانید می توانید با اتوبوس های تفت به یزد که هر 20 دقیقه یک بار حرکت می کند با 1500 تومان به تفت بیایید. حواستان باشد که در ایستگاه کوکبیه پیاده شوید.

اگر هم تمایل داشتید پیش از رسیدن با ما تماس بگیرید تا به استقبالتان بیاییم.

درباره نارتی تی

اینجا خانه رویاهای ما در دل آرام ترین جای دنیا برای خود دب دبه و کب کبه که نه بلکه چند نکته ضروری دارد که می پسندد هر میهمانی پیش از آمدنش بداند و بیاید.

در نارتی تی رخت خواب پیچ داریم یکی تشک یکی پتو و یک بالش ملحفه شده. که در یک چادرشب پیچیده ایم. ملحفه سفید نیز در هنگام ورود به تعداد به میهمانان داده می شود اما تخت خوابی وجود ندارد. اینجا برخی جاها مشتر است مانند راهرو حیاط میانی و از همه مهمتر سرویس های بهداشتی و حمام. ما سه سرویس ایرانی و دو حمام داریم. در کنار هم و یک سرویس فرنگی و حمام که مشترکند. محله ما به سمت تمیزی و روزهای بدون حرکتش را آغاز کرده است ار شما هم یاری می خواهد، یاریش کنید. گاه گاه در روستا مراسم آئین در خانه های اهالی اجرا می شود اما هنوز اهالی دوست ندارند گردشگر را در مراسم شان داشته باشند. حال اگر به هنگام مراسم آمدید اگر صاحب مراسم رخصت داد با هم به مراسم می رویم، اگرچنین نشد قبولش کنید تا توسعه پایدار داشته باشیم نه مقطعی.

نکته آخر آن است که بگذارید و بخواهید به شما خوش بگذرد.