تلفن تماس:  3622853 035 

پایان اولین قصه

تازه ترم اول شروع شده بود و من تصمیم نداشتم پیش از اتمام درس که قریب به دو سال به طول می کشید کار را شروع کنم. من و تینا هم نامزد بودیم و عجله ای برای اتمام دوران نامزدی نداشتیم.

کار مرمت خانه بر دوش پدر بود و البته هزینه هایش، من اندک درآمدم را برایش می فرستادم اما شاید 10% هزینه ها را هم پوشش نمی داد. چندین نفر با قرض دادن مبالغی ما را یاری کردند از جمله خانواده تینا که مشگل کشا بودند و کیارش اقتصادی گرامی.

مساله دوم تینا بود، تا او از ته دل راضی نمی شد، همه چیز بی فایده بود. من می دانستم که هیچگاه نمی شود زنان را مجبور کرد و البته من چنین قدرتی را هم نداشتم. نقشه ام این بود که به همان طریقی که خودم به این سو کشیده شده ام او را هم علاقه مند کنم و باز به سراغ ها یاران پیشین رفتم، این بار با تینا.

رفتیم خونه نقلی تا عمو اکبر و همسر مهربانشان مرضیه خانم از قصه هایشان بگویند باورتان نمی شود تینا و مرضیه خانم بیشتر از 2 ساعت با هم حرف زدند، رفتیم خانه کیارش اقتصادی و با همسرشان و خودشان هم صحبت شدیم با خانواده تینا به متین آباد و گیله بوم سفر کردیم. و شد آنچه در انتظارش بودیم تینا از من جلو زد و همچنان پیشتاز است. و خانواده همیشه مهربان و پشتیانش نیز همراه ما شدند در این تصمیم و بنا شد پس از عروسی ما به نارتی تی در تفت بیاییم و کار و زندگی را با شروع کنیم.

هیچکس باورش نمی شد، خیلی ها می گفتند اینها بیشتر 3 ماه دوام نمی آورند، اما اینجا زندگی واقعا زیباست و اصلی ترین دلیلش نیز حضور مهمانان نازنینی چون شماهاست که زندگی ما را هر روز معنی جدیدی می دهد.

مسیر پر فراز و نشیب ما پیش از آغاز با دلگرمی و یاری مهربانانی طی شد که شاید برخی از آنها در قصه نیامده اند.

تمام اعضای خانواده تینا و خانواده من، همه مهربان و همه پشتیبان، آزاده متوسل که اکنون همکار ماست، اشکان بروج، سعید ابراهیم پور، داریوش وطن پور و دیگر همکلاسی های بهار، زاهد قادری و بسیاری دیگر.

در قصه های بعدی از دغدغه هایمان بیشتر می گوییم تا از خودمان، از مهربانی ها و شیرینی های مهمانان نازنینمان خواهیم گفت و از امید دیدار زود هنگام شما.

آدرس نارتی تی

آدرس: یزد، تفت، پل کوکبیه، خیابان راحت آباد، کوچه خیام (خوابگاه) ، نار تی تی

تلفن: 32622853 035

موبایل: 09194057118 

ایمیل: info@nartitee.ir

Find on Google Map

پیش بینی آب و هوا تفت

رسیدن به نار تی تی

ترمینال اتوبوس رانی یزد میان راه یزد به تفت قرار دارد و به اکثر شهرهای ایران اتوبوس دارد. هم اتوبوس معمولی و هم ویژه. از آنجا شما با پرداخت تقریبا 15 هزار تومان می توانید به تفت بیایید و یا اگر خودتان را به میدان های باهنر، همافر، و یا امام علی برسانید می توانید با اتوبوس های تفت به یزد که هر 20 دقیقه یک بار حرکت می کند با 1500 تومان به تفت بیایید. حواستان باشد که در ایستگاه کوکبیه پیاده شوید.

اگر هم تمایل داشتید پیش از رسیدن با ما تماس بگیرید تا به استقبالتان بیاییم.

درباره نارتی تی

اینجا خانه رویاهای ما در دل آرام ترین جای دنیا برای خود دب دبه و کب کبه که نه بلکه چند نکته ضروری دارد که می پسندد هر میهمانی پیش از آمدنش بداند و بیاید.

در نارتی تی رخت خواب پیچ داریم یکی تشک یکی پتو و یک بالش ملحفه شده. که در یک چادرشب پیچیده ایم. ملحفه سفید نیز در هنگام ورود به تعداد به میهمانان داده می شود اما تخت خوابی وجود ندارد. اینجا برخی جاها مشتر است مانند راهرو حیاط میانی و از همه مهمتر سرویس های بهداشتی و حمام. ما سه سرویس ایرانی و دو حمام داریم. در کنار هم و یک سرویس فرنگی و حمام که مشترکند. محله ما به سمت تمیزی و روزهای بدون حرکتش را آغاز کرده است ار شما هم یاری می خواهد، یاریش کنید. گاه گاه در روستا مراسم آئین در خانه های اهالی اجرا می شود اما هنوز اهالی دوست ندارند گردشگر را در مراسم شان داشته باشند. حال اگر به هنگام مراسم آمدید اگر صاحب مراسم رخصت داد با هم به مراسم می رویم، اگرچنین نشد قبولش کنید تا توسعه پایدار داشته باشیم نه مقطعی.

نکته آخر آن است که بگذارید و بخواهید به شما خوش بگذرد.